Čo prinesie Gears of War 4 v jarnom období?

Máme tu nové eventy, achievementy a ešte viac.

Najbližšie  sa k hráčom dostane “Mardi Gras Weapon Skin Gear Pack”, a to dnes, 9. februára. Bude obsahovať 3 unikátne zbraňové skin sety z kategórií Glitzed, Flashy a Ornate. Jeho cena je stanovená na 400 kreditov, ale môžete sa k nemu dostať aj cez mikrotransakcie. Od dnes je k dispozícii na vycraftenie  set Wrestler Oscar a Luchador Oscar, okrem emblémov.

Ďalej bude nasledovať event “Cupid’s Torque Bow Tag”, a to od 12. februára. Patrí ku každoročnému Valentínskemu eventu (treba sa pripraviť na srdiečka a pestrofarebné luky). Novinkou tohto roka bude event “Year of the Dog”, ktorý bude obsahovať Horde možnosti a denné odmeny. Pobeží od 16. februára do 2. marca. Nasledovať ho budú celkom nové achievementy. Pokračovať sa bude “St. Patrick’s Versus” eventom, 9. marca. Pre túto udalosť bol odteasovaný špeciálny skin na zbraň. 16. marca začne ďalší, bližšie nešpecifikovaný Horde event. Hráči môžu očakávať aj veľkonočný “Bunny Hunt” od 29. marca do 5. apríla. Na koniec je v pláne Horde event “Juvie Madness”, známy už z minulosti.

Po jarnom období by mal prísť do hry ďalší obsah. Počas celého roka sa očakávajú aj ohlásenia updateov.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site