COD: Black Ops 4 predstavil až tri samostatné Zombie módy

Jeden z nich sa bude odohrávať kdesi v starovekej aréne. 

Activision veru prekvapil, ale až čas ukáže, či v tom kladnom zmysle. Dnes na evente predstavil až tri samostatné Zombies módy, ktoré budú hrateľné v kooperácii. Každý z nich je pritom zasadený do iného časového obdobia. Napríklad kampaň IX sa odohráva v starovekej aréne, kde sa hráči postavia proti hordám zombie so sečnými zbraňami. Pravdepodobne pôjde o mód, kde budeme odolávať rôznym vlnám nepriateľov.

Druhá kampaň s názvom Voyage of Despair sa odohráva na mohutnej výletnej lodi, kde rovnako prepukla zombie kliatba. Táto kampaň by mala nadväzovať na prvú, kde bola kliatba prvý krát vykonaná. Posledná zombie kampaň Blood of the Dead prinesie návrat obľúbených postáv z Origins kampane v COD: Black Ops 1 a 2. Na scénu sa tak vrátia Edward aj Ludvig.

Všetky tri trailery na Zombie kampane si môžete pozrieť nižšie. COD vychádza 12.10.2018 na všetky tri platformy. Prvý krát vyjde bez singleplayerovej kampane.

Dnes vyšiel aj prvý multiplayerový trailer, ten si môžete pozrieť tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site