COD: Black Ops 4 zarobilo pol miliardy za tri dni

Tento diel je minimálne tak úspešný ako WWII z minulého roka.

Call of Duty: Black Ops 4 znovu predajne uspelo, podľa očakávaní. A to aj napriek tomu, že ide o prvý diel COD bez singleplayer kampane. Namiesto toho, hra priniesla tri multiplayerové časti, klasický PvP multiplayer, zombie kooperatívne kampane a battle-royale mód Blackout. Ten momentálne dominuje aj na stránkach Twitchu a prekonáva tak popularitu PUBG.

Black Ops 4 za úvodné tri dni zarobil Activisionu viac ako 500 miliónov amerických dolárov, čo je v podstate rovnaká suma akú zarobilo pri vydaní aj COD: WWII, hra ktorá sa odohráva v druhej svetovej vojne. Počet hráčov je vyšší, ako minulý rok, potvrdil generálny manažér Activision pre COD, Rob Kostich.

Na PlayStation Store sa hre podarilo vytvoriť nový rekord v predajnosti na PlayStation Store. Išlo o najpredávanejšiu hru v digitálnej podobe na PS. Za prvý deň predajov na PC sa predalo 2x viac kusov Black Ops 4 ako COD WWII minulý rok, hoci hra vyšla exkluzívne na Battle.net a nie na Steame. To dokazuje, že hráčom absolútne nevadí, že hra nie je na platforme od Valve.

Naša recenzia je v príprave, vyjsť by mohla v najbližších dňoch.

Call of Duty: Black Ops 4 už má Launch Trailer

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site