Conan Exiles čoskoro opustí Early Access

Vývojári k tomu vypustili nový trailer.

Do fázy so skorým prístupom vošiel Conan 31. januára 2017 na PC. Ide o survival hru v otvorenom svete Barbara Conana. Hráči musia prežiť v krutom prostredí, budovať svoje kráľovstvo a porážať nepriateľov v brutálnych bojoch.

Každý začína doslova s ničím a musí sa postupne prepracovávať vyššie a vyššie. Nakoniec to môže dotiahnuť až k výstavbe obrovských pevností či dokonca miest. K dispozícii budú meče, luky, obliehacie zbrane alebo gigantickí avatari, ktorých môžete vyslať na nepriateľov a ich stavby. Hrať sa dá v lokálnom singleplayeri alebo online multiplayeri.

CEO Funcomu, Rui Casais, sa vyjadril, že nikto v štúdiu nechcel, aby opustenie Early Access znamenalo iba odobratie nálepky “predbežný prístup”. Chceli priniesť niečo viac. Okrem toho, že hra expandovala aj na PS4, pri launchi so sebou prinesie masívne rozšírenie sveta, nové možnosti, ako napríklad invázie monštier, celkom nový combat systém a iné významné prídavky.

Conan Exiles opustí Early Access a v plnej verzii vyjde 8. mája na PC, Xbox One a PS4, v digitálnej aj krabicovej podobe.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site