Cooler_Master_MasterBox_540_lifestyle

Cooler Master oznamuje novú PC skrinku za 50 eur

20 apríla, 2021 Lukáš Kanik

Firma uviedla dva nové modely z rady MasterBox.

Cooler Master už 10 rokov pracuje na rade PC skriniek MasterBox. Dnes oznamuje dva ďalšie prírastky, najnovšie modely Cooler Master MasterBox MB600L V2 a Cooler Master MasterBox 540. Zatiaľ čo prvý model je elegantná klasika, ten druhý vsadil na RGB. Oba modely vám predstaví tlačová správa:

Cooler Master MasterBox 540

Dominantou počítačové skříně je živé podsvícení hrající všemi barvami a rozprostírající se na celou výšku předního panelu. Nastavitelné ARGB linie prosvítají skrze průhlednou tabuli a lze je synchronizovat se schématem podsvícení celého systému pomocí dodávaného ovladače a poskytnout tak neomezený potenciál uživatelského přizpůsobení.

Celý vrchní panel skříně lze demontovat pro lepší přístup a snadnou instalaci ventilátorů či chladičů. Komplexnost modelu podporuje také široká kompatibilita s různými komponenty.

Cooler Master MasterBox 540 bude k dispozici v průběhu května 2021 za doporučenou koncovou cenu 109 euro.

Cooler Master MasterBox MB600L V2

Přesným opakem extravagantního modelu je MB600L V2 zakládající si na střídmé eleganci. Temný odstín a kartáčovaná úprava povrchu předního panelu, který narušuje jen decentní šestiúhelníkové logo Cooler Master, předurčuje skříň do moderních pracovních prostor. Pokud je za předním panelem instalován RGB či ARGB ventilátor prosvítá logem jeho podsvícení.

Design na vysoké úrovni zdobí také maximální funkčnost. Přední, vrchní a zadní místa pro ventilaci nabízí široké možnosti montáže pro budoucí upgrade. Až 6 ventilátorů lze zapojit současně a zajistit tak dostatek chladicího výkonu pro nejnáročnější sestavy.

K dispozici jsou různé verze této počítačové skříně. S průhledným bočním panelem z tvrzeného skla, s plnou bočnicí a také lze zvolit variantu s prostorem pro optickou mechaniku v předním panelu.

Cooler Master MasterBox MB600L V2 bude k dispozici v průběhu května 2021 za doporučenou koncovou cenu 52 euro.

Sledujte ma: