Cooler Master uvádí MasterCase H100

Cooler Master MasterCase H100

Společnost Cooler Master uvádí na trh počítačovou skříň MasterCase H100

Společnost Cooler Master uvádí na trh počítačovou skříň MasterCase H100. Nový mini-ITX model byl navržen pro využití jako přenosný herní počítač, malý počítač do obývacího pokoje nebo jen pro samotnou redukci potřebného místa v porovnání s klasickými skříněmi.

Vyrobena na základě série H

Alternativa v cestovní velikosti plně ctí industriální konstrukci, resp. všudypřítomnou mřížku typickou pro sérii H. Nabízí v porovnání s drobnou skříní ohromný 200mm RGB ventilátor vpředu, což umocňuje až extrémní designové kombinace. Je zapuštěn hlouběji a využívá tak typické jemné mřížky před ním, aby zajistil volné proudění vzduchu a zefektivnil následné čištění a celkovou údržbu. Mřížka pokrývá celý přední a část vrchního panelu, zatímco jeho zbytek je využit na důmyslně uloženou rukojeť.

Velká uvnitř

Na první pohled malá počítačová skříň se překvapivě pyšní vysokou kapacitou pro uložení disků, z čehož mohou těžit systémy postavené pro domácí kino (filmy) nebo multimediální centrum. Celková kapacita činí čtyři SSD nebo tři SSD a jeden harddisk. Zároveň nabízí dostatek prostoru pro standardní grafické karty o délce 210 mm, chladiče procesorů o výšce 83 mm a ATX napájecí zdroje.

Cooler Master MasterCase H100

Hlavními přednostmi MasterCase H100 jsou:

  • Kompaktní mini-ITX velikost – kompaktní design efektivně využívá dostupného prostoru, aby zachoval minimalistické rozměry.
  • Mřížkování pro ventilaci – celý přední panel a část vrchního byly osazeny typickou mřížkou pro počítačové skříně Cooler Master. Zajištuje efektivní proudění vzduchu zatímco filtruje prach.
  • 200mm RGB ventilátor – navzdory svým malým rozměrům vlastní velký 200mm RGB ventilátor.
  • ATX zdroj napájení – podporuje umístění napájecího zdroje standardní ATX velikosti, aby zaručila dostatečné množství energie.
  • Zabudovaná rukojeť – integrovaná na zadní vrchní straně skříně podtrhuje přenositelnost v případě častého stěhování či hraní na doma i na studijních cestách.
  • Ovládání RGB – součástí je jeden RGB ovladač v případě, že základní deska nepodporuje tuto funkci. Tlačítko reset umožňuje ovládání přímo na I/O panelu.
  • Podpora komponent – skříň nabízí dostatek prostoru pro grafické karty o délce 210 mm, 83 mm vysoké chladiče procesoru a 210 mm široké napájecí zdroje.

Cena a dostupnost

Cooler Master MasterCase H100 bude dostupná za doporučenou koncovou cenu 65 euro v průběhu července 2019. Více info na oficiálních stránkach.

Cooler Master odhaluje novinky na Computex 2019

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site