Corsair na výstavu CES 2018 priniesol bezdrôtové periférie

Mimo iného aj ďalšiu hernú podložku, ktorá bezdrôtovo dobíja myš.

Corsair na výstavu CES priniesol skutočne nádherné novinky, ktoré zaujali aj mňa, zarytého fanúšika Logitechu. Kedysi výhradný výrobca pamätí priniesol do Las Vegas až štyri novinky, medzi ktorými nájdeme K63 bezdrôtovú mechanickú klávesnicu, K63 bezdrôtový mechanický lapboard, Dark Core RGB bezdrôtovú myš a tiež MM1000 Qi bezdrôtovú dobíjaciu podložku pod myš.

Na bezdrôtovej klávesnici K63 nenájdeme numerický blok a tak sa klávesnica skvele hodí na prenos, či herné turnaje. Táto ešportová klávesnica skrýva mechanické spínače Cherry MX Red, ultra rýchly prenos na frekvencii 2,4GHz s odozvou 1ms a výdrž až 75 hodín. Batérie sú dobíjateľné a nechýba ani kábel, keď vám nevadia káble. Každá klávesa je podsvietená modrým LED svetlom. Lapboard K63 má ten istý hardvér, ktorý je doplnený o plochu pre myš, vďaka ktorej môžete hrať aj na gauči.

Herná myš Dark Core RGB prináša rovnakú frekvenciu a odozvu, ako klávesnice. Skrýva optický senzor 16000 DPI a plné RGB podsvietenie. Batéria by mala vydržať cez 24 hodín nepretržitého používania. Spolu s myškou firma oznámila aj bezdrôtovú nabíjaciu podložku MM1000. Na jej ploche sa myš automaticky dobije bez nutnosti zapojenia. Ide o štadard Qi, takže si na podložke môžete dobíjať napríklad aj novšie mobilné telefóny s technológiou Qi.

Klávesnice sú v predaji od dnes a myška s podložkou sa do predaja dostanú ešte v priebehu tohto mesiaca.Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site