Crackdown 3 podstúpil masívny grafický downgrade

CRACKDOWN 3 Downgrade

Za tie roky sa toho veľa zmenilo.

Crackdown 3 mala byť pôvodne Xbox One Exkluzivita, ktorá mala podľa prvých trailerov ponúknuť 100% deštrukciu sveta (písali sme v roku 2015). Hru sme si dokonca v tom istom roku zahrali a hoci sa nám zdalo, že beží na PC a niečo také reálne na Xboxe nie je, páčila sa nám. V roku 2016 bola hra odložená na rok 2017, a zároveň bol Crackdown 3 oznámený aj na PC. A v tom istom roku začali prichádzať videá na ktorých tento titul vyzerá už len horšie a horšie. Crackdown 3 je tak ďalšou hrou, ktorá si prešla vývojovým peklom, v hernom priemysle je tento pojem označený ako “development hell.”

Gearnuke ponúklo pohľad na to, ako hra vyzerala pri oznámení a ako je to teraz. V podstate sú to dve rozdielne hry, jediné čo ostalo je asi len pohyb postavy a streľba. Grafika, dynamika sveta, deštrukcia, nasvietenie, všetko sa zmenilo. K horšiemu.

Na záberoch hore môžete vidieť, ako Crackdown 3 vyzeral pri oznámení. Hneď pod tým sú gify z aktuálnej verzie hry. Tá by mala vyjsť už 15.2.2019. Keďže v tento istý deň vychádzajú aj lepšie hry, pochybujeme, že sa Microsoftu vôbec zaplatí 7 ročný vývoj. Skôr asi nie.

Takto vyzerala pôvodná hra:

3024858-1

TidySomberGermanshorthairedpointer

bYVPzhQ

A takto vyzerá teraz:

7pXnLQs

mUEAjw6

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site