Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

CS:GO má na konte nový rekord v počte hráčov

Prekonal posledný rekord z roku 2020.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Counter Strike Global Offensive

Hoci je Counter-Strike: Global Offensive už niekoľko rokov najhrávanejšou hrou na Steame, stále sa jej darí lákať nových hráčov a prekonávať svoje vlastné rekordy.

Posledný rekord v počte aktívnych hráčov naraz na Steame padol cez pandémiu (pamätá niekto?), kedy bolo v hre naraz 1,308 milióna hráčov. To je nič oproti tomu, koľko ľudí hrá CS:GO teraz. Tak napríklad v tomto momente je v hre 1,362 milióna hráčov.

Nový rekord však padol cez víkend, v CS:GO bolo naraz 1,519,457 hráčov. Tento príval spôsobilo oznámenie hry Counter-Strike 2 pred pár dňami. Do pôvodného CS:GO sa totiž vrátili starí hráči, ale aj obrovské množstvo úplne nových hráčov, ktorí chceli zistiť, o čom sa to vlastne hovorí.

Counter-Strike 2 aktuálne beží v uzavretej bete, z ktorej niekto zavesil súbory hry na torrent. Otvorená beta pre všetkých bude spustená už v lete tohto roku.

CS2 vyjde zdarma ako upgrade pre CS:GO s tým, že všetky itemy aj skiny ostanú zachované. Hráči sa však môžu tešiť na vylepšenú grafiku aj hrateľnosť vďaka Source 2 Enginu. Všetko o hre sa dozviete v našom kompletnom článku a CS2 môžete sledovať cez tlačidlo follow aj na karte hry (po prihlásení).

Counter Strike 2

Valve oficiálne ohlásilo Counter-Strike 2!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry