Cyberpunk 2077 PC Screenshot 06

Cyberpunk 2077 vám ponúkne na výber z 5 typov pubického ochlpenia

26 júna, 2020 Marek Jaroš

Editor postavy v Cyberpunk 2077 bude naozaj detailný.

Ak si z času na čas čítate správy o Cyberpunk 2077, určite ste už museli počuť, že editor postavy v tejto hre bude naozaj detailný. Avšak, pod týmto si môžeme predstaviť hocičo. A dnes tu máme konkrétnejšie informácie.

Pri tvorbe postavy dostanete veľkú dávku možností. Nastavovať si budete môcť kožu, vlasy, oči, uši, jazvy či tetovania. Vývojári zašli až tak ďaleko, že si budete môcť vybrať z 3 typov bradaviek.

Na výber dostanete z 2 typov penisov a len 1 vagínu. Samozrejme, dĺžku penisu si budete môcť nastaviť podľa ľubovôle. Aby dizajn vašich herných genitálií bol perfektný, vývojári vám dajú na výber z 5 typov pubického ochlpenia.

Nahoty bude v tejto hre viac než dosť. A z akých dôvodov? Na to nám dali vývojári odpoveď už v minulosti, nájdete ju v našom staršom článku. Každopádne, ak sa vám nebude chcieť nastavovať vzhľad postavy, budete môcť použiť randomizér. Ale musíte myslieť na to, že výber pohlavia ovplyvní niektoré prvky v hre.

CD Projekt RED vydá hru Cyberpunk 2077 už 19.11.2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4. Ak si hru kúpite na starú generáciu konzol, získate kópiu aj na novú generáciu.

Cyberpunk 2077 dostal nový nadupaný trailer

Marek Jaroš