Ďalší Battle Royale, hra The Culling 2 vychádza dnes

Aj keď je pravda, že pôvodný The Culling tu bol skôr, ako PUBG.

The Culling prišiel na trh na začiatku roku 2016 ako jedna z prvých Battle Royale hier. Hra bola koncipovaná ako televízna súťaž, kde si to 16 hráčov rozdalo medzi sebou v 20-minútových zápasoch, pričom mali len jeden život. Culling do toho primiešal aj možnosť craftingu a veľkú pozornosť dostali aj zbrane na blízko, keďže tých na diaľku bolo málo. Sám si pamätám, ako som The Culling hral medzi prvými v alfa testoch.

Bohužiaľ, vývojári z toho vtedy nevyťažili skoro nič a ani po príchode do Early Access na Steame hra neprerazila. Mala hodnotenie len okolo 60% a na konte 800 tisíc predaných kusov, momentálna cena hry je len 5 eur. Vývojári sa aj napriek tomu rozhodli oznámiť The Culling 2 a hru rovno aj vydať. 

The Culling 2 prinesie oveľa väčšiu mapu a súboje až medzi 50 hráčmi. Vývojári zo štúdia Xaviant vraj vylepšili balistiku a prekopali boj na blízko a hra teraz ponúka aj systém perkov, vďaka ktorým si hráči môžu mierne upraviť gameplay. V podstate zmien je len málo a navyše, hra vyzerá dosť hnusne. Stojí 20 eur, teda o desať menej ako PUBG.

Ak sa vám dosť hnusný nezdá ani trailer, stačí zájsť pozrieť na recenzie na Steame. Hra má hodnotenie !13! percent

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site