Ďalší týždeň vyjde veľký update HUNT: Showdown

Týkať sa bude zásadných vecí.

First-person PvP hororovka od Cryteku je momentálne v štádiu so skorým prístupom. Nasledujúci týždeň by mala dostať rozsiahly patch týkajúci sa výkonu. Podľa tímu stojaceho za hrou zažije množstvo ľudí zlepšenie vo framerate, v odozve a celkovej plynulosti.

Detailnejší popis značí veľké optimalizácie pre procesory, zredukovanie celkového pamäťového footprintu a niektorých zdržaní a trhaní pri pohybe, mierení a iných interakciách.

Nayvše by tento patch mal vyriešiť zamŕzanie, ku ktorému dochádzalo pri bojoch v Stillwater compound, a taktiež miznutie vegetácie na začiatku hry.

Early Access verzia HUNT: Showdown obsahuje 1km² mapy s unikátnymi lokáciami na prieskum, hordy odporných nepriateľov, cez ktoré sa treba prebojovať k ešte odpornejším bossom, a viac ako 40 zbraní, nástrojov a vybavenia. Každý hráč má k dispozícii Bloodline, kde sa ukladá progres za zabitých lovcov a kde sú uložené HUNT charaktery.

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site