Ďalšia evidencia Diablo 4, vráti sa Lilith

Únik stránky z artbooku predpovedá oznámenie hry Diablo 4 na Blizzcone.

Už o pár dní začne Blizzcon, akcia Blizzardu venovaná všetkým hrám tohto vývojárskeho štúdia. Zatiaľ čo minulý rok bolo oznámenie mobilnej hry Diablo Immortal veľkým faux-pas, tento rok sa môžeme tešiť na Diablo 4. Naznačuje to už niekoľko únikov, medzi najnovšími sú stránky z artbooku.

Kniha The Art of Diablo sa má do predaja dostať 3.11.2019, deň po Blizzcone. Nemecký magazín GameStar už potvrdil, že v Artbooku budú artworky z Diablo 1, Diablo 2, Diablo 3 aj Diablo 4. Na internet sa dostala dokonca jedna stránka z tohto artbooku, na ktorej môžeme vidieť postavu Lilith. Tá sa v hrách Diablo objavila len sporadicky, aj keď ide o stvoriteľku sveta Sanctuary. Stránka vyzerá veľmi dôveryhodne, je tam dokonca podpísaný aj autor nákresu, jeden z hlavných grafikov Blizzardu.

V Diablo IV bude Lilith hrať podstatnú rolu, možno práve rolu záporáka. Blizzcon sa začína už 1.11.2019 a okrem Diablo 4 uvidíme aj novinky okolo spomínanej mobilnej hry Diablo Immortal. Kedy vyjde Diablo 4 a na aké platformy, si ešte netrúfame ani odhadnúť, ale je možné, že vyjde na PC aj konzoly, vrátane Switcha súčasne a podporovať bude cross-play.

Diablo 4 Lilith

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site