Dátum vydania Dying Light 2 tiež odložený!

Dying Light 2 Datum Vydania

Aj Techland odložil svoju vlajkovú loď.

Pôvodne plánovaný dátum vydania Dying Light 2 na Jar 2020 je už minulosťou. Po vzore množstva iných štúdií, aj Techland si vyhradil na dokončenie hry viac času. Bohužiaľ, nový dátum vydania nie je známy.

Vývojári to oznámili na Twitteri, osobným listom šéfa Techlandu, Pawla Marchewku. Ten povedal, že na dokončenie svojej vízie potrebujú viac času. Informácie poskytnú v najbližších mesiacoch, to znamená, že nejde o odklad o jeden, dva, či tri mesiace.

Pravdepodobne ide o odklad až na jeseň roku 2020, kedy by hra mohla vyjsť súčasne na Xbox Series X aj PlayStation 5.

Hra je zatiaľ oficiálne oznámená len na PC, Xbox One a PlayStation 4. My sme videli hrateľnú verziu už pred dvoma rokmi na E3. Odvtedy vývojári vydali kopec gameplay záberov, screenshoty a informácie. Všetko nájdete tu.

Dying Light 2 odložený

Za posledné obdobie sme mali odkladov viac ako dosť. Takmer každá veľká hra bola odložená, začalo to masívnymi odkladmi hier od Ubisoftu. Odkladu sa dočkal aj Doom Eternal,

SONY odložilo svoju vlajkovú loď – The Last of Us Part II, len pred pár dňami bol odložený aj dátum vydania Avengers, a o dva dni neskôr svoju veľkú hru odložil aj CD Projekt RED. Aj Cyberpunk 2077 teda vyjde na jeseň 2020.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site