Halo Infinite Screenshot 06

Dátum vydania Halo Infinite by mal byť 8. December

25 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Oficiálny dátum vydania sa dozvieme dnes večer.

Aktualizácia: Microsoft oficiálne potvrdil dátum vydania hry na 8.12.2021.

Pôvodná správa: Microsoft hru Halo Infinite neukázal ani počas Xbox GamesCom streamu a tak sa oficiálne oznámenie dátumu vydania očakáva až počas GamesCom Opening Night Live, dnes večer. Je to jedna z troch veľkých hier, ktoré má Microsoft nachystané na jeseň tohto roka.

Aj keď vydanie sa už blíži, marketingová kampaň je slabšia. Je to aj z toho dôvodu, že do vydania vývojári z 343 industries nestihnú vydať kooperatívny režim pre kampaň ani režim Forge. Na vydanie sa tak dočkáme singleplayerovej kampane a free-to-play multiplayeru.

Dátum vydania Halo Infinite: 8. December 2021

Dátum vydania ešte pred oficiálnym oznámením unikol na Microsoft store. Halo Infinite vyjde 8.12.2021, túto informáciu potvrdilo už niekoľko zdrojov. Hra vyjde na PC a Xbox konzoly, dostupná bude aj v Xbox Game Pass hneď na vydanie.

dátum vydania Halo Infinite
Veľké AAA hry zvyčajne vychádzajú vo štvrtok alebo piatok. Halo Infinite vyjde v stredu, ale u Microsoftu to nie je nič neobvyklé. Microsoft Flight Simulator napríklad vyšiel v pondelok.

Na druhej strane, 7.12.2021 má vyjsť Dying Light 2: Stay Human od Techlandu. Či sa tieto dve hry pobijú o zákazníka je otázne, Dying Light mí inú cieľovku, ako Halo Infinite so svojim multiplayerom. Ten bude zdarma pre všetkých.

Halo Infinite bude mať češtinu

Hráči u nás sa môžu tešiť aj na české titulky. Halo Infinite totiž vyjde v češtine na PC aj konzolách Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S. Okrem Microsoft Store bude hra dostupná aj na Steame.

Xbox ukázal Halo Infinite Multiplayer, bude zdarma

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.