Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dátum vydania The Day Before bol posunutý o 9 mesiacov

Vývojári o tom informovali na Twitteri.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

26. Január 2023

The Day Before

Nedávno sme písali článok o tom, že hra The Day Before zmizla zo stránok Steamu. Vývojári sa k tomu vyjadrili tak, že ich Steam stránka bola zablokovaná, na požiadavku z dôvodu názvu hry. Niekto si ešte pred vývojármi zaregistroval ochrannú znánku pre názov hry v USA a tak ju vlastne vývojári nemohli použiť.

The Day Before

Face2Face: Všetko, čo mi vadí na The Day Before

Vývojári tak musia presunúť dátum vydania, ako aj všetky gameplay ukážky. Vydanie však posunuli o približne 9 mesiacov, čo je naozaj dosť. Uvidíme ako táto hra vôbec dopadne a či vôbec niekedy vyjde, a bude mať takú podobu, akú ukazovali vývojári v traileri.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články