Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Dátum vydania WWE 2K23 oficiálne oznámený, prezentuje ho John Cena

Ja ho nevidím.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
WWE 2K23_JohnCena

Spoločnosť 2K dnes oznámila, že WWE 2K23, najnovší diel série WWE vyvinutý spoločnosťou Visual Concepts, bude čoskoro dostupný pre PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC prostredníctvom služby Steam.

John Cena, 16-násobný majster sveta, hollywoodska ikona, filantrop, ktorý láme rekordy, a výkonný producent soundtracku k hre WWE 2K23, sa pri príležitosti 20. výročia svojho pôsobenia vo WWE Superstar objaví na obale každej edície hry. Svoj debut v hre WWE 2K zažije aj svetový hudobný fenomén Bad Bunny - najlepší umelec roka podľa Billboardu a jeden z najstreamovanejších umelcov na svete za rok 2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Hra WWE 2K23 obsahuje niekoľko vylepšení vrátane nového konceptu 2K Showcase, zavedenia populárnych hier WWE 2K WarGames a rozšírenia niekoľkých herných režimov. Okrem toho sa fanúšikovia môžu tešiť aj na rozsiahly zoznam superhviezd a legiend WWE vrátane Romana Reignsa, "American Nightmare" Codyho Rhodesa, Rondy Rousey, Brocka Lesnara, "Stone Cold" Stevea Austina a mnohých ďalších.

Realistická grafika, animácie, uhly kamery a osvetlenie, ako aj prístupné ovládanie a nový voliteľný mechanizmus pripínania vytvárajú televízny zážitok. Vydanie WWE 2K23 Deluxe Edition a Icon Edition je naplánované na utorok 14.3.2023 v rámci Early Access a následne v piatok 17.3.2023 v rámci Standard Edition a Cross-Gen.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry