Daylight – nové informácie o hre

9 júna, 2013 Ben

Zombie Studio v spolupráci zo štúdiom ATLUS nedávno ohlásili hororovku Daylight, o ktorej sme váa informovali, na internete sa zase objavilo nejaké to nové info. 

Štúdio ATLUS ohlásilo, že ich psychologický trailer, Daylight vyjde začiatkom roka 2014 na PC a taktiež aj na PlayStation 4. Hru vyvíja Zombie Studio a poháňa ju Unreal Engine 4, Daylight sľubuje, že bude plná šialených prostredí, kde procedurálne generovanie zabezpečí, že ani jeden z levelov, ktorý budeme hrať, nebude taký istý.

Daylight je hra z pohľadu prvej osoby. Na začiatku sa ocitáme v opustenej nemocnici iba s mobilom v ruke, ktorý nám slúži ako zdroj svetla. Ako bolo spomenuté vyššie, každý level je iný neopakujú sa, takže život zachraňujúce svetlice a číhajúce príšery nikdy nebudú na tom istom mieste dva krát.

Jared Gerritzen, riaditeľ Zombie Studios pri rozhovore povedal, že:

“Od ukázanie alpha verzie hry Daylight na výstave PAX, záujem o našu rastie každým dňom. S nadobudnuteľnou pozornosťou sme dostali ponuku od štúdia ATLUS, že našu hru exkluzívne vydajú na službu Steam a na konzolu PlayStation 4. ATLUS má na svedomí kopu dobrých hier a je to aj skvelý vydavateľ hier. Pracovanie s nimi nám umožní vystrašiť ľudí  po celom svete“.

Na konzole PlayStation 4, bude hra využívať všetky dostupné funkcie tohto systému:

  • Hra využije každý jeden procesor PlayStation 4, Daylight beží na Unreal Engine 4, ktorá vytvorí dokonalú atmosféru s úžasnou grafikou, ktorá ohromí hádam každého.
  • Budete môcť zdieľať svoj gameplay z hry, vystrašte priateľov tým, že si svoj gameplay z hry uložíte a nahráte ho na sociálnu sieť, kde si ho budú môcť pozrieť a vystrašiť sa na ňom tak ako vy, aj vaši kamaráti.
  • Zachytávanie strašidelných momentov, Daylight využíva PlayStation 4 systém, ktorý pracuje s Eye kamerou a záchyty vás presne v momente, keď sa zľaknete. Obrázok si potom môžete uložiť a zdieľať ho na internete.
  • Podpora RealD 3D, Daylight využíva poslednú technológiu RealDm ktorá vám poskytne skvelú atmosféru v hre.

Viac informácii o hre by sme sa mali dozvedieť na tohtoročne E3 2013.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DkSzNtB3Ui8[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články