Days Gone dostalo nový trailer, ukazuje ľudskú tvár hlavného hrdinu

Days Gone

Days Gone nebude len o zombíkoch.

Pred pár dňami sme vám priniesli 6 nových screenshotov z Days Gone, ktoré ukazovali hlavného hrdinu s jeho priateľkou. A dnes sme sa dočkali traileru, ktorý nám ukazuje ich svadbu.

Bol by v tom však háčik, ak by sme okrem toho nevideli aj nejaké to násilie. Každopádne, jedná sa asi o prvý trailer, ktorý nám hlavného hrdinu predstavuje aj z tej ľudskej stránky. Trailer dáva tušiť, že jeho konanie v post-apo svete nie je len o prežívaní, ale skrýva sa za ním aj nejaká osobná krivda či túžba po odplate. Či sú moje dohady správne sa však dozvieme až 26. Apríla, kedy hra vychádza exkluzívne na Playstation 4.

Dovtedy si čakanie môžete skrátiť napríklad tak, že si pozriete staršie trailery z hry. Ten posledný nám predstavil typy zombíkov v hre. No vývojári nám, taktiež v traileri, predstavili prostredie, ktorom sa Days Gone odohráva.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site