Days Gone ponúka 6 nových screenshotov

Days Gone

Po sérii trailerov sa nám dnes pre zmenu Days Gone ukazuje na screenshotoch.

Prvá veľká Playstation 4 exkluzivita tohto roka sa nezadržateľne blíži. Days Gone síce vychádza až 26. Apríla, Sony hru propaguje vo veľkom takmer od začiatku kalendárneho roka. Čo však môže tešiť našinca je fakt, že hra dostane české titulky!

Dnes tu pre zmenu máme sériu screenshotov. Tá zachytáva hlavného hrdinu hry, Deacon St. Johna, ako si užíva bezstarostné chvíľky so svojou priateľkou. Je zrejmé, že sú to len ukážky z ich minulosti. Days Gone sa totižto odohráva v neľútostnom svete, ktorý je plný zombíkov. A aj hlavný hrdina vyzerá na obrázkoch nejako mlado. Zrejme sa tak môžeme tešiť na postupné odkrývanie Deaconovej minulosti.

Každopádne, viac o zombíkoch a ich rôznych typoch v hre vám prezradí nedávny trailer. Ak chcete vidieť ako vyzerá svet, v ktorom sa hra odohráva, zamierte na tento náš starší článok s trailerom.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site