Days Gone ukazuje svoj svet z motorky

Days Gone

Najnovší trailer nám ukazuje najbližšieho spoločníka v Days Gone, motorku. 

O tri mesiace vychádza ďalšia veľká AAA exkluzivita pre Playstation 4 a Sony nezaháľa. Už teraz robí hre PR a dnes tu máme ďalší trailer, ktorý nám hru znova o niečo viac priblíži.

V ňom hrá prím práve vaša motorka. Tá bude vašim najbližším spoločníkom, nakoľko je najvhodnejšia na presuny po otvorenom svete. Samozrejmosťou je jej postupné vylepšovanie. Lepší motor, viac miesta na nosenie zbraní a streliva ale aj väčšia nádrž na benzín či nitro. To všetko sa dá na motorke vylepšovať.

Nutnosťou bude tankovanie. Vaša motorka nejde na vzduch a tak sa môže stať, že benzín vám dôjde v tej najnevhodnejšej chvíli. Napríklad pri úteku pred zombíkmi. Na mysli však musíte mať fakt, že nie ste jediný, kto chce benzín. Neraz sa tak stane, že zvediete doslova súboj o to, kto si z benzinky odnesie plný kanister.

Trailer sa ale venuje aj safe house-om, v ktorých budete môcť prečkať noc pred dotieravými (ne)mŕtvymi. Rovnako budete môcť preskúmavať rôzne check-pointy, kde sa môžu skrývať rôzne bedne s medicínskou výbavou a liekmi.

Days Gone vychádza 26. Apríla na Playstation 4. U nás dokonca aj s českými titulkami!

Skvelé správy: Days Gone vyjde u nás v češtine

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site