Skvelé správy: Days Gone vyjde u nás v češtine

Tak ako posledné hry od SONY na PlayStation 4, aj Days Gone bude mať češtinu. 

Česká SONY nás posledné roky teší tým, že každá veľká exkluzivita vyšla na PS4 v češtine. V roku 2018 to bola prakticky každá hra, od God of War cez Spider-Mana až po PlayLink tituly, ktoré si viete zahrať s priateľmi cez mobil. Český dabing dokonca dostal detektívny thriller Hidden Agenda, ktorý si rovnako môžete zahrať na PlayLink. Na české titulky pre PS4 hry sme si už tak nejak zvykli a ďakujeme SONY.

Nižšie nájdete oficiálnu tlačovú správu k oznámeniu českého prekladu do Days Gone:

“Společnost Sony Interactive Entertainment oznamuje, že dnešním dnem startují předobjednávky na exkluzivní AAA PS4 titul Days Gone, který naváže na předchozí exkluzivity PlayStation a bude mít českou textovou podporu. Českým, popřípadě slovenským hráčům, se tak opět dostane plnohodnotný hráčský zážitek v originálním znění s českými titulky.

Očekávaný PS4 exkluzivní titul pro jednoho hráče Days Gone je akční adventurou, která vychází 26.4.2019. Hlavním hrdinou příběhu je psanec postapokaliptického světa Deacon St. John, který se snaží opět najít smysl života po ztrátě svých nejbližších a vydá se do nebezpečného a divokého světa vykresleného v kulisách amerického Oregonu. To, že se celý příběh odehrává v americkém Oregonu, není náhodou. Samotní tvůrci, studio Bend, se v Oregonu nachází a při tvorbě svého debutu pro PlayStation chtěli využít znalost domácího prostředí. Hráče tak čeká objevování nespoutané oregonské přírody na motorce a s nepřáteli všude kolem sebe.

Přehled PS4 titulů lokalizovaných do češtiny naleznete zde: https://www.playstation.com/sksk/campaigns/ps4-cz-hry.”

Všetko o Days Gone nájdete na našich stránkach.PS4 hry české titulky CZ


Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site