Dead Rising 2 a Crackdown sú tento mesiac zdarma pre XBOX Live Gold užívateľov

1 augusta, 2013 Ben

Od dnes si užívatelia služby XBOX Live Gold môžu do svojej konzoly XBOX360 stiahnuť hry Crackdown, Dead Rising 2 a Dead Rising 2: Case Zero zdarma. 

Samozrejme nie všetky tri hry sú doslova zdarma od dnes. Od dnešného dňa si môžete stiahnuť hru Crackdown zdarma, inak ju zakúpite za $10. Táto akcia platí do 15. Augusta 2013. Od 15. Augusta 2013 si môžete zdarma stiahnuť hru Dead Rising 2 a DLC rozšírenie Dead Rising 2: Case Zero zdarma, inak vás tieto hry dokopy vyjdu na $20.

Hry zdarma sú súčasťou nového Microsoft porgramu, Games With Gold, ktorý každý mesiac dá zdarma hráčom dve hry. Tento program bude bežať až do 31. Decembra 2013. Služba sa neskôr presunie na XBOX One.

Ak máte XBOX360 a XBOX Live Gold tak je to celkom dobrá ponuka, ale PlayStation 3 užívatelia sa môžu iba usmievať. XBOX užívatelia tu dostávajú za veľké poplatky, doslova hrozné hry. Pričom PSN užívatelia za $15 mesačne dostanú tri a viac hier, trebárs minulý mesiac to boli Battlefield 3, Deus Ex: Human Revolution a k tomu ešte kopa skvelých indie hier. Microsoft sa snaží pritiahnuť hráčov no týmto spôsobom toho veľa nedosiahne.

Crackdown

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gn3yzh0FMKU[/youtube]

 

Dead Rising 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uUdA2VVNY3w[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články