Death Stranding Director’s Cut

Death Stranding pre PS5 spoznal dátum vydania, prinesie preteky áut

9 júla, 2021 Marek Jaroš

Death Stranding Director’s Cut priblížil svoj obsah v novom traileri.

Na včerajšom State of Play sa nám bližšie predstavil aj nedávno ohlásený Death Stranding Director’s Cut. A veru, Kojima novinkami prekvapil.

V oficiálnej novinke na Playstation Blogu sa môžeme dočítať, že vývojári vylepšili či pridali do hry kopu vecí. Dočkať by sme sa mali nových zbraní, vybavenia či vozidiel. Prepracované mali byť niektoré herné mechaniky či UI. Trailer spomína napríklad vylepšený boj nablízko, z vybavenia zas vypicháva machine gun, katapult na náklad či nový podporný skeleton. Poteší však aj bot, ktorý vie odviesť dodatočný náklad, alebo aj vás.

Zrejme najviac však zaujme ponuka módu Fragile Circuit. Pôjde o pretekársky mód, v ktorom budete pretekať na okruhoch a porovnávať si časy s ostatnými kuriérmi. Ide o dosť netradičné obohatenie sveta Death Stranding.

Upgrade je platený, no prinesie aj nové príbehové misie

Okrem toho by hra mala priniesť aj nové oblasti, ktoré zo sebou prinesú aj nové príbehové misie. Nateraz nie je celkom jasné, či budú súčasťou pôvodného príbehu, alebo sa k nim budú môcť dostať aj tí, ktorí hru už prešli.

Každopádne, ak hru už vlastníte, nebudete si ju musieť kupovať úplne celú nanovo. Vývojári ponúkajú PS5 Death Stranding Director’s Cut Digital Deluxe Edition Upgrade za 10€. Okrem nového obsahu vývojári sľubujú aj podporu Playstation 5 hardwaru. To znamená zapracovanie haptickej odozvy či adaptívnych triggerov na ovládači DualSense, či podporu 3D audia. Nechýba ani grafický mód s natívnym 4K, či performance mód s 60FPS a upscalovaným 4K rozlíšením.

Death Stranding Director’s Cut vyjde na Playstation 5 už 24. Septembra.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.