Death Stranding si zahráte aj na veľmi ľahkej obtiažnosti

Death Stranding

Kojima do Death Stranding zaradil aj obtiažnosť pre tých, ktorí hry veľmi nehrávajú.

Jednou z najočakávanejších hier tohto roka je bez pochýb Kojimov Death Stranding. Hra sa teší obrovskému záujmu ľudí. A to aj takých, ktorí hry veľmi nehrávajú. Vďačiť tomu môže hlavne vďaka hviezdnemu obsadeniu, kde nájdeme aj také mená ako Mads Mikkelsen či Norman Reedus.

Kojima preto myslel aj na týchto ľudí. Hra teda okrem klasických obtiažností ako je ľahká, normál či ťažká prinesie aj veľmi ľahkú obtiažnosť. Všeobecne sa očakáva, že hra ponúkne aj veľmi ťažkú úroveň. Každopádne, toto je jedna z mála informácii, ktoré o hre máme. Totižto, Kojima disponuje skvelou vlastnosťou – veľa rozprávať, no nič nepovedať.

Ak teda o hre nič neviete, nezúfajte. Nie ste sami. Ak sa teda chcete dozvedieť o hre niečo viac, odporúčam zamieriť na našej stránke do sekcie hry. Nájdete tam kopu trailerov, screenshotov či informácii. Napríklad aj posledné dva trailery, ktoré nám predstavujú 2 postavy z hry.

V Death Stranding môžete močiť. 6 minút z hrania

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site