Deathgarden je ďalšia asymetrická multiplayerová strieľačka, vyjde už o týždeň

Pozrite si gameplay trailer, chvíľu bude zdarma

Štúdio Behaviour Interactive už o pár dní vydá na Steame Early Access verziu svojej novej hry Deathgarden. Ide o asymetrickú strieľačku z pohľadu prvej osoby, kde bude jeden hráč – lovec – loviť ďalších piatich hráčov – bežcov. Lovec má k dispozícii iba strelné zbrane a bežci sú naopak veľmi rýchly a ovládajú parkour.

Levely v Záhrade sú procedurálne generované takže každá hra by mala byť trochu iná. Lovec môže zbraňami ostatných hráčov len ochromiť a aby dokončil zabitie, musí bežca dovliecť na špeciálne stanovisko. Bežci sa môžu navzájom oživovať a pri boji využívať rôzne druhy šípov, ktoré ochromia lovca a jeho gadgety. Cieľ bežcov je obsadiť niekoľko bodov na mape a zo Záhrady sa dostať nažive. Hoci na trhu je už množstvo hier, ktoré využívajú koncept asymetrického multiplayeru (Evolve, Dead by Daylight, Friday the 13th…) najdôležitejšie je hru vyvážiť.

Práve preto Deathgarden vstúpi do Early Access a prvý týždeň bude zdarma pre všetkých. Stiahnuť si ju budete môcť na Steame už 14.8.2018. Potom sa cena vyšplhá na 30 dolárov za štandardnú verziu a 50 dolárov za deluxe. Čo je podľa môjho názoru trošku moc.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site