Deathloop

Deathloop sa predviedol vo viac ako 9-minútovom gameplayi

9 júla, 2021 Marek Jaroš

Deathloop vyjde ako časová exkluzivita pre Playstation 5 14. Septembra.

Včerajší State of Play od Sony bol zameraný na hru Deathloop. Z 30 minút streamu si táto novinka od Bethesdy odkrojila rovnú tretinu a hráčom tak ponúkla celkom detailný náhľad na to, čo od hry môžu čakať.

V skratke by sa dalo povedať o hre toľko, že vašou úlohou je prežiť a počas toho zabiť dané ciele. Avšak, nebude to také jednoduché. Postavy na ostrove majú svoju rutinu a každá z nich predstavuje trochu inú výzvu. Hlavným elementom k úspechu tak bude vaša schopnosť sa z predošlých pokusov poučiť.

V tom vám môže paradoxne pomôcť aj to, že v hre občas zastavíte a započúvate sa do dialógov. Postavy v nich totižto môžu povedať informáciu, ktorá vám môže neraz pomôcť. Taktiež bude dôležité aj to, ako veľmi sa budete vedieť hre prispôsobiť. Totižto, v niektorých oblastiach bude výhodnejší stealth a rozvážny postup, v iných zas nezaškodí na nepriateľa vybehnúť alá Rambo štýl.

Deathloop vyjde 14. Septembra na Playstation 5. Sony si pre hru zabezpečila ročnú časovú exkluzivitu. Viac informácií v oficiálnej novinke od Bethesdy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš