Dedikované servery For Honor budú spustené 19. februára

Servery budú nasledovať začiatok piatej sezóny For Honor.

Po roku sa Ubisoft rozhodol prejsť na dedikované servery. Zatiaľ sa to však týka len PC verzie hry. Spoločnosť sa s týmto prechodom neponáhľala, keďže bol ohlásený ešte v júli. Dedikované servery by mali odstrániť migrácie hostov a takisto NAT požiadavky a zároveň eliminovať väčšinu resyncingu, čo sa v konečnom dôsledku odzrkadlí na lepšej kvalite hry a matchmakingu. Na konzoly dedikované servery dorazia takisto, ale až po otestovaní na PC verziách For Honor.

“Meniť online infraštruktúru hry počas toho, kedy je už vonku, bola výzva, ale na druhej strane aj rozhodujúci krok v zlepšovaní kvality hry pre našich hráčov. Implementácia dedikovaných serverov nám dodáva odvahu do smeru, do ktorého sa hra uberá, a umožňuje nám vydláždiť cestičku k novému roku plného neustálej podpory a nového obsahu,” povedal riaditeľ hry Damien Kieken.

So servermi navyše do hry pribudnú nové tréningové režimy, možnosť hrať ranked hry, dôjde k prerábke piatich doterajších hrdinov, a spustí sa špeciálny trojtýždňový event, v ktorom hráči budú môcť získať špeciálne odmeny.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site