Deep Silver a Bigmoon Entertainment oznámili oficiálnu hru Dakar 18

Konečne by sme sa mali dočkať poriadnej hry podľa legendárnych závodov. 

Osobne čas od času si pozriem nejaké video z pretekov Dakar, pretože ma fascinujú scenérie v ktorých pretekári jazdia. Či už to bol pôvodný pretek na africkom kontinente, alebo aktuálne preteky v Argentíne, vždy to bola parádna podívaná a tak som rád, že konečne vznikne oficiálna hra pre moderné konzoly a PC.

O vývoj hry Dakar 18 sa postará štúdio Bigmoon Entertainment, ktoré v minulosti vytvorilo hry ako Flatout a niekoľko hier WRC. So závodnými hrami tak majú skúsenosti. Pôjde o cross country open world hru a vraj pôjde o jednu z najväčších máp, aké boli kedy v závodných hrách vytvorené. Iste si tu spomeniete na hru Fuel, ktorá mala rozlohu mapy 14 000 kilometrov štvorcových. Podľa tlačovej správy má byť kladený dôraz na simuláciu, rovnako v jazdných vlastnostiach ako aj v hernom svete. Na mape sa teda dočkáme aj dynamického počasia a nebudú chýbať ani masívne piesočné búrky.

Štúdio hru vyvíja v spolupráci s A.S.O. čo je organizácia, ktorá spravuje skutočné závody Dakar. V hre budeme mať možnosť vychutnať si všetky kategórie vozidiel – autá, motorky, kamióny, štvorkolky aj buginy SxS.

Dakar 18 vyjde na Xbox One, PlayStation 4 a PC už tento rok.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site