Defiance launch trailer

4 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Pred dvoma dňami vydaný Defiance upozornil na seba slušným trailerom, ku ktorému pripojíme pár dojmov s dávnejšie rozohranej bety.

Možno práve to vás presvedčí, či odradí od kúpy (na XGames kompletná hra len za 28 eur) a trailer by vám mal ukázať, ako to v Defiance vôbec vyzerá.

Hra je prepojená so seriálom, ktorý sa začína vysielať v televízii Syfy a udalosti v hre môžu ovplyvniť seriál a naopak. Defiance ako MMOTPS však prekvapil príbehom, ktorý to pojal rovnako seriálovo a od začiatku využíva veľa prestrihových scén.

Svoju postavu si môžete upraviť ako chcete a všetko ostatné pripomína Borderlands MMO. Zbraní je naozaj obrovské množstvo a všetky si môžete upraviť, po svete sa pohybovať na vozidlách, aj pešo. Všade naokolo sú vedľajšie questy, takže že by ste sa nudili nehrozí. Nejaké 4 hodinky, ktoré som strávil v hre ešte v čase uzavretej bety boli veľmi pozitívne. Odporúčam hlavne tím, ktorí majú radi Borderlands, MMO, voľnosť pohybu a plnenia úloh aj možnosti kustomizácie.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O5UkuYBpSXk[/youtube]

Potešujúcou správou je aj to, že všetci hráči hrajú na jednom veľkom serveri a na mape sa môžu pohybovať stovky hráčov. Vo svete Defiance dochádza ku špeciálnym eventom, napríklad zo zeme vylezie gigantický krab, alebo obrovský roj neznámeho druhu, vtedy sa hráči postupne do boja pripájajú a všetci naraz plnia jednu úlohu. Všetko je voliteľné a tak sa môžete na to len pozerať, alebo pomôcť.

Snáď sa pozrieme do hry v najbližšom čase, vám odporúčam pozrieť si trailer, alebo vstúpiť priamo do hry na PC, Xbox360 alebo PS3.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články