Defiance má milión registrovaných

3 mája, 2013 Lukáš Kanik

Včera vydaná oficiálna správa od Trion Worlds hovorí o milióne registrovaných hráčov za mesiac od vydania, spustili súťaž o účasť hráčov v seriáli.

Hra vyšla 2. Apríla 2013 na PC, Xbox a PS3 a odvtedy sa zaregistrovalo milión hráčov. Stanica SYFY tiež oznámila, že prvé dve časti seriálu lámali rekordy v sledovanosti.

Komunita síce nie je megaveľká, ako v iných onlinovkách, za to je veľmi disciplinovaná a hráči si v hre vôbec nelezú na nervy. Medzi obľúbené činnosti hráčov patrí jazda na štvorkolkách a spoločné zabíjanie miliónov hellbugov.

Do dnes bolo zabitých 500 000 000 hellbugov, hráči tiež najazdili 50 000 000 míľ na štvorkolkách, na ktorých radi skáču a robia otočky. Tiež bolo spustených až 1 milión Arkfallov.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nu2tSID1K7Q[/youtube]

Od začiatku Mája bola tiež spustená súťaž, ktorú môžu hráči splniť a jeden z nich sa dostane do seriálu. Zadaním kódu zo stránok Defiance si spustíte dva špeciálne eventy, ktoré máte splniť do 12. Mája. Hráč, ktorý bude mať splnené oba eventy a zároveň dosiahne najvyššie hodnotenie Ark Salvage, dostane svoju hernú postavu do seriálu, tvorcovia ho vyrenderujú do jednej špeciálnej scény v nasledujúcej časti.

Ja osobne sa v Defiance zdržiavam tak nejak stále a hra nestratila svoj štandard, ktorý som opísal v recenzii. Navyše autori do hry pridávajú opravné patche a čoskoro by mal pribudnúť obsahový balíček. Hru si môžete kúpiť aj na XGames.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články