Deliver us Mars

Deliver us Mars oznámené prvým trailerom

25 marca, 2022 Lukáš Kanik

Sequel ku hre Deliver us the Moon.

„Deliver us the Moon je najväčším prekvapením roku 2019. Indie hra s kvalitami AAA titulov, hodná vášho času, aj peňazí.“ – takto som v roku 2019 hodnotil (v recenzii) adventúru Deliver us the Moon od holandského štúdia KeokeN Interactive. Dnes však predstavili pokračovanie a ja sa už teraz neviem dočkať.

Sequel sa volá Deliver us Mars a ako názov napovedá, bude sa odohrávať na Marse. Prvý trailer si môžete pozrieť nižšie a pod trailerom nájdete detaily o príbehu a hre.

Deliver us Mars vyjde okrem PC aj na platformách Xbox a PlayStation.

Deliver Us Mars je pokračování oceňované hry Deliver Us The Moon, atmosférického sci-fi dobrodružství, které přináší strhující zážitek ze života astronautů. Prozkoumejte nové hranice v napínavé misi, ve které jde o život, a získejte zpět koloniální lodě ARK, které ukradla záhadná organizace Outward.

Deset let po misi Fortuna je lidstvo na prahu vyhynutí více než kdy předtím. Po záhadném tísňovém volání z Marsu se připojte k lodi Zephyr a její posádce, která se vydává na rudou planetu a snaží se zachránit lodě kolonie ARK, které ukradla záhadná organizace Outward, a spolu s nimi zajistit přežití lidské rasy.

Vydejte se ze Země na povrch Marsu a překonejte jeho drsný a nelítostný terén, abyste objevili tajemství organizace Outward. Použijte mozek i sílu a překonejte tak psychické i fyzické výzvy, najděte kolonii ARK a odhalte motivaci těch, kteří stojí za tísňovým voláním, které vás sem přivedlo.

Zažijte vysoce propracovaný a poutavý příběh plný zajímavého herního obsahu. Každý okamžik je pečlivě propracovaný a přináší příběh plný napětí a emocí spolu s hudbou oceňovaného skladatele Sandera Van Zantena, nejmodernějším snímáním pohybu, úžasnou grafikou a stíny a odrazy v reálném čase, které zajišťuje Unreal Engine.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.