Demo Resident Evil 2 dokončilo len 28% hráčov

Buď je tak náročné, alebo tak krátke. 

Demo Resident Evil 2, ktoré vyšlo v Piatok na PC a konzoly sa teší popularite. Zhruba 1,2 milióna hráčov si v hre zaplo možnosť odoslať štatistiky o hraní a Capcom tieto štatistiky zverejnil na svojej stránke. Demo sa teší najväčšej popularite v Japonsku, kde si Demo za dva dni zahralo 267 tisíc ľudí, v Amerike si ukážku Resident Evil 2 zahralo 240 tisíc ľudí a v Európe cez 280 tisíc ľudí.

Pozor, sú to len štatistiky hráčov, ktorí si v hre zapli zdieľanie štatistík RE NET. Počet ľudí, ktorí si zahrali Demo je teda oveľa vyšší. Zaujímavá je tiež štatistika, koľko ľudí reálne aj demo prešlo a dostalo sa až ku poslednej ukáže. Dokázalo to len 28 percent ľudí.

Demo je síce veľmi jednoduché a krátke, v skutočnosti sa dá prejsť do 10-15 minút, no zároveň je veľmi rozsiahle a na skúmanie je dostupných mnoho miestností. Na 100% prejdenie dema si vyhraďte tak 45 minút až hodinku. Našťastie existuje už trainer, ktorým si viete časové odpočítavanie zastaviť.

Celkovo zanecháva demo Resident Evil 2 (v Japonsku BIOHAZARD RE:2) len kladné dojmy. Poznám tiež pár ľudí, ktorí si na základe dema hru predobjednali a pravdepodobne tak ide o jeden z najlepších remakov za posledné roky.

Jeden zo spôsobov, ako prejsť toto demo nájdete vo videu nižšie.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site