Demon's Souls gameplay

Demon’s Souls a nových 12 minút gameplayu s Gevinom Moorom

7 novembra, 2020 Martin Popčák

Celým gameplayom Demon’s Souls videom nás sprevádzal komentár kreatívneho riaditeľa Gevina Moora.

Asi najočakávanejší remaster tohto roku pre nové konzoly je už čoskoro tu. Demon’s Souls dnes predstavil 12 minút nového gameplayu s komentárom Gevina Moora.

Vo videu popisuje zmeny, novinky, ale aj to, čo z pôvodnej hry zanechali. Medzi tieto patrí napríklad vylepšená tvorba postáv, s veľkým množstvom variácií.

Ďalej nás kreatívny riaditeľ hry prevedie niekoľkými lokáciami. V nich nám popisuje spôsob hrania, nové animácie útokov a pohybu, ale aj zachovaný spôsob timingu. To všetko pri zachovaní pôvodného kódu hry, okolo ktorého vybudovali všetky zmeny v hre.

Performance mód mieriaci na 60 fps pri dynamickom 4K rozlíšení, alebo Cinematic mode s natívnym 4K rozlíšením pri 30 fps, budú na výber pre tých ktorý preferujú buď ostrosť obrazu alebo jeho plynulosť.

Priestorový 3D zvuk vďaka PS5 hardwaru bude takisto prístupný aj v tejto hre, takisto ako funkcie odozvy nového Dualsense ovládača.

Nevynechal ani popis prerobenia textúr a detailov postáv, v kombinácií s real time osvetlením a časticovými efektmi. To všetko za účelom aby fanúšikom priniesli ten najlepší vizuálny zážitok z hry, nie len počas cut-scén.

Samozrejme nechýbal ani popis soundracku, nepriateľov, ktorých si pamätáte z pôvodnej hry, no ani tried a zbraní v Demon’s Souls.

Všetko spomenuté, a omnoho viac, budete môcť zažiť na vašej novej konzole PS5 už v deň jej vydania 12. novembra 2020.