Demons Soul Remake

Demon’s Souls ponúka náhľad na tvorbu postáv a foto mód

5 novembra, 2020 Martin Popčák

Remake legendárnej hry Demon’s Souls sa blíži k vydaniu a PS sa nám rozhodlo ukázať niekoľko záberov z hry.

PS exkluzivita Demon’s Souls, bola po vydaní v roku 2009, všetkými hráčmi na vtedajšej PS3 konzole obľúbená hra. Takže celkom logicky sa dá očakávať že sa fanúšikovia tejto hry tešia aj na jej remake na nexg-gen PS5 konzolu. Na blogu PlayStation bol dnes zverejnený príspevok s pár zaujímavými zábermi z tohto remaku.

Na prvých zverejnených záberoch nám ukázali pár príkladov aké postavy si v hre môžete vytvoriť. K dispozícií budete mať peknú hŕstku možností a sliderov aby ste si mohli vytvoriť tvár, akú len chcete, poprípade aj nechcete, ak si spomenieme na niektoré kreácie kolujúce internetom. Podľa údajov bude možné vytvoriť až 16 miliónov kombinácií, čo vám určite zaručí rozmanitosť vo finálnych podobách vašich postáv. To je o dosť viac ako si pamätáme z predošlej verzie hry. Takže stráviť prvú hodinu hry vytváraním postavy určite nebude problém, ako to už býva zvykom ,keď sa do toho raz pustíte. Netvárte že sa vám to ešte nestalo.

Najlepším spôsobom ako ukázať vaše výtvory postáv v hre je určite foto mód. Táto možnosť je v dnešných hrách takmer už štandardom. Remake Demon’s Souls nebude výnimkou a aj v ňom si budete môcť vytvoriť napríklad nové pozadia na vaše plochy.  Aby vaša fotka vyzerala čo najlepšie, k dispozícií budete mať okrem filtrov a pohybov kamery aj možnosti schovať zbraň, helmu alebo aj celú postavu. Zaujímavosťou bude možnosť zmeniť pózu alebo výraz tváre.

Filtre, nachádzajúce sa vo foto móde, budete môcť použiť aj mimo neho. To znamená že si look vášho gameplayu môžete prispôsobiť úpravou kontrastu, jasu a farieb hoc aj tak, že vám to pripomenie pôvodnú hru z roku 2009.

Remake hry Demon’s Souls vychádza ako exkluzivita na PS5, v deň vydania konzoly a to 12. novembra 2020.