Destruction AllStars Playstation 5

Destruction AllStars bolo odložené na Február 2021

26 októbra, 2020 Marek Jaroš

Po novom hra vyjde bezplatne v rámci PS Plus.

Destruction AllStars mal byť pôvodne launch titul pre Playstation 5. V podstate nič nenasvedčovalo tomu, že hra by mala byť odložená. A predsa sa tak stalo.

Na Playstation Blogu o tom informoval Pete Smith, riaditeľ vývoja hry. Nový dátum je stanovený na Február 2021, kedy hra vyjde bezplatne v rámci služby PS Plus. Navyše, dostanete až dve mesiace na to, aby ste si hru pridali do svojej knižnice.

A prečo sa tak rozhodli? Smith toto rozhodnutie odôvodňuje charakteristikou hry. Destruction AllStars je multiplayerovým titulom, kde budete súťažiť s ostatnými hráčmi z celého sveta. A tak, aby sa hra na novej platforme dostala k čo najväčšiemu počtu ľudí, rozhodli sa ju dať zdarma.

Destruction Allstars oznámené na PlayStation 5 gameplay trailerom

Zrejme za to môžu aj nízke predaje. Ide o novú značku a navyše, hre nepomohla ani cenovka. Hra sa predávalo za plnú sumu. Za takú čiastku hráči radšej siahli po novom Spider-Man: Miles Morales či Sackboy-ovi.

Nebojte sa, ak ste hru mali už pred-objednanú, peniaze dostanete späť. Navyše, už budúci týždeň sa môžeme tešiť na nový trailer z hry, ktorý nám ju aspoň trocha predstaví!

Marek Jaroš