Destruction AllStars

Destruction AllStars ma naplánovaný obsah na najbližší rok

1 februára, 2021 Marek Jaroš

Vývojári hry Destruction AllStars chcú načúvať komunite.

Už zajtra sa Playstation 5 dočká prvej tohtoročnej exkluzivity, Destruction AllStars. Tá vyjde bezplatne v rámci PS Plus ponuky, kde hru doplnia tituly Control: Ultimate Edition a Concrete Genie.

Hoci hra ešte nevyšla, vývojári už premýšľajú nad tým, ako hru zásobovať novým obsahom. Destruction AllStars bude totižto prvou Game as a Service hrou, ktorú Sony prinesie. Vývojári už teraz majú plán na najbližší rok. V rozhovore pre Eurogamer ho predstavil jeden z vývojárov, konkrétne John McLaughlin.

“Takže, na najbližší rok máme plán, “ začína svoje rozprávanie McLaughlin. “Prvých pár mesiacov v podstate necháme ľudí sa hrať, nech zistia, o čom hra je. Samozrejme, budeme sa pozerať na dáta a na to, čo ľudí baví. A hoci máme v príprave na nasledujúci rok pár cool vecí, chceme zapojiť našu komunitu, chceme počúvať, čo nám hovoria.” Následne McLaughlin upresnil, že “pre live service hru je dôležité vedieť zmeniť kurz na základe toho, čo ľudia hovoria.”

V podstate tak chcú priniesť model, ktorý pomohol vyniesť na piedestál Fall Guys. Vývojári skvele zvládli prinášať nie len dopredu prichystaný obsah, ale aj to, čo si vypýtala komunita. Ak hra ľudí zaujme a vývojári zvládnu hru pravidelne rozširovať, mohla by byť úspešná.

Ak sa chcete o Destruction AllStars dozvedieť viac, určite si prečítajte naše rozsiahle predstavenie hry. Odkaz naň nájdete dole pod článkom. Okrem toho nám vývojári v posledných týždňoch predstavili hrdinov. Tých bude v hre na začiatok 16. A určite hráčov poteší aj to, že vývojári do hry zapracovali všetky PS5 fičúry, aké sa len dali. Viac o nich nájdete v tomto článku.

Sony bližšie predstavilo prvú tohtoročnú exkluzivitu, Destruction AllStars

Marek Jaroš