Destruction AllStars screenshot

Destruction AllStars predvádza prvú sezónu, príde 5. Mája

29 apríla, 2021 Marek Jaroš

Destruction AllStars sa rozrastie o nového hrdinu, nový mód ale aj Season Pass.

Začiatkom Februára sa Playstation 5 dočkal exkluzivity Destruction AllStars. V jadre ide o veľmi dobre spracované destruction derby, ktoré ale trpelo na nedostatok obsahu (naša recenzia). To sa však má zmeniť.

Už 5. Mája hra prinesie svoju prvú sezónu. Tá ponesie názov Hotshots. So sebou prinesie aj novú hrdinku. Volá sa Alba a je to veteránka AllStars eventu. Do arény sa vracia po niekoľkoročne pauze. A jej špeciálne schopnosti? Pokiaľ je na nohách, vie pred sebou zo zeme vyvolať bloky, ktoré zastavia akékoľvek auto. Jej špeciálne auto zas vystreľuje laser, ktorý rozseká autá nablízku na polovicu.

Nový Blitz móde postaví proti sebe štyri 3-členné tímy. Celkovo 12 hráčov sa stretne v niekoľkých krátkych, no o to intenzívnejších kolách. Ktorý tím nazbiera určitý počet bodov ako prvý, ten vyhrá (obdoba Mayhem). A tu prichádza zádrhel. Na začiatku každého kola si musíte zvoliť iného hrdinu. Navyše sa vám prenáša z kola na kolo aj energia pre Character Ability a Hero Vehicle. Blitz príde v polovičke sezóny, niekedy začiatkom Júna.

AllStar Pass vám umožní získať exkluzívne kozmetické predmety. Bude mať celkovo 100 úrovní, no nie všetky predmety budú zdarma. Premium Tier si budete môcť dokúpiť za 1000 Destruction Points.

Viac info v traileri nižšie.

Marek Jaroš