Destruction AllStars

Destruction AllStars využije Playstation 5 funkcie naplno

29 januára, 2021 Marek Jaroš

To sa od Playstation 5 exkluzivity tak nejak očakáva.

Destruction AllStars je prvou tohtoročnou Playstation exkluzivitou. A keďže vychádza onedlho, na stránkach Sony sa začínajú objavovať o nej ďalšie informácie.

Ako zrejme každá Playstation 5 exkluzivita, aj táto hra bude podporovať všetky hlavné fičúry, ktoré táto konzola ponúka. Hráči sa môžu pripraviť na 4K rozlíšenie a podporu HDR. Vývojári sľubujú prakticky instantné loadingy, o ktoré sa zas postará SSD disk konzoly.

Mohlo by vás zaujímať:
Nový trailer pre Destruction AllStars predstavuje hrdinov

Podporu dostane aj DualSense ovládač. Adaptívne triggre by mali simulovať šliapnutie na pedál. Pri početných zrážkach v aréne zas budeme vďaka haptickej odozve cítiť každý jeden škrabanec. No a vďaka Tempest 3D audiu by sme si mali užiť burácanie v aréne naplno.

Hra vychádza už 2. Februára. Ak si predplácate PS Plus, budete si ju môcť až do 5. Apríla bezplatne pridať do vašej knižnice. Vo Februári sa PS Plus hráči môžu okrem tejto hry tešiť aj na Control: Ultimate Edition či Concrete Genie.

Ak stále neviete, či je Destruction AllStars pre vás, určite si prečítajte náš rozsiahli článok, v ktorom sme vám hru detailne predstavili. Stačí kliknúť na odkaz nižšie.

Sony bližšie predstavilo prvú tohtoročnú exkluzivitu, Destruction AllStars

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Marek Jaroš