Detaily k Splinter Cell misii v Ghost Recon: Wildlands

Vychádza dnes a Ubisoft k tomu pridáva oficiálne video, screenshoty a dodatočné informácie.

Do Bolívie pricestoval odpadlý agent CIA aby predal supertajné informácie kartelu Santa Blanca. Tím Ghostov bude mať za úlohu tomu spolu so Samom Fisherom zabrániť.

Aby dokázali splniť túto veľmi nebezpečnú infiltračnú misiu, budú sa musieť vybrať do oblasti La Cruz. Ako odmenu za úspešné splnenie môžu hráči očakávať charakteristické okuliare Sama Fishera s vlastným Splinter Cell videním, nové proximity míny a patch, ktorý si môže každý pridať na svoju postavu.

Špeciálna misia bude dostupná aj po skončení challengeu, ale odmeny z nej zmiznú. Dá sa hrať sólo alebo v kooperácii 4 hráčov a vraj ide o jednu z najťažších výziev, akej doteraz Ghosts čelili. Odohráva sa v noci, takže bude po hráčoch vyžadovať využitie všetkých schopností.

Spolu so špeciálnou misiou vychádza aj update, ktorý do hry pridá nový Echelon Class. K dispozícii má pušku SC-4000, proximity míny a schopnosť Sonar Pulse umožňujúcu vidieť protihráčov cez steny na krátku vzdialenosť.

Na PC update vylepší výkon na AMD kartách zhruba o 10%, pridá nový Marksman perk s názvom Hollow Point Ammo a sprístupní úpravu AI spoluhráčov v kampani. Viac informácií k nemu nájdete na tejto adrese.

Aby toho nebolo málo, Ubisoft predstaví nový mód Sabotage. V tomto režime bude musieť jeden tím obsadiť strategický bod a udržať ho do uplynutia časového limitu, zatiaľ čo druhý tím sa im v tom bude snažiť zabrániť. Mód prinesie aj 5 nových máp.

 

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site