Diablo 2

Diablo 2 Resurrected dostane patch 2.4 už o mesiac

26 marca, 2022 Milan Zabielny

Presnejšie 14.4. pričom prvá Ladder sezóna začne až 28.

Pokiaľ ste o tom ešte nepočuli 2.4 je číslo očakávaného patchu pre Diablo 2 Resurrected. Patch má za cieľ rebalancnúť hru tak aby bolo v late game použiteľných viacero buildov a nie iba starý dobrý hammerdin. Správa sa objavila na oficiálnej stránke blizzardu, kde tvorcovia vysvetľujú prečo musíme na patch čakať tak dlho a konečne sme dostali aj dátum vydania.

Patch vyjde štrnásteho Apríla a prvá Ladder sezóna o dva týždne neskôr. Tvorcovia toto rozhodnutie odôvodnili tým, že chcú vychytať všetky chyby vo verzií 2.4 než spustia prvú sezónu. Chcú tak zabezpečiť čo najlepší priebeh tak očakávanej mechaniky.

Pokiaľ vás zaujíma viac o 2.4 patchi prečítajte si náš článok, ktorý pojednáva o nových zmenách, ktoré patch prinesie. Blizzard tiež minulý mesiac predstavil ďalšie zmeny. Za zmienku stojí napríklad že druid môže mať medveďa a oba druhy vlkov naraz. Takto to bude viac tematicky sedieť k druidovi obklopenému zvermi. Zaujímavé však bude ako sa to odrazí na balancovaní keďže táto zmena nie je ničím kompenzovaná. Ľudí, ktorým už žoldnier kapitoly dva lezie na nervy sa tiež potešia správe že barbar z piatej kapitoly dostal boost. Konkrétne po novom benefituje z + Barbarian skill bonusov.

Diablo 2 Resurrected čoskoro dostane PTR pre patch 2.4, bolo ohlásených aj viacero noviniek

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.