Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Diablo 4 odhalilo obsah po vydaní, ceny Battle Passov

Na výber bude aj free verzia battle passu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Diablo 4 Ultimate Edition Wallpaper_092925

Blizzard odhalil všetko podstatné, čo treba vedieť o dodatočnom obsahu pre hru Diablo 4 po vydaní v Júni. Centrom obsahu bude Battle Pass spojený so sezónami, ktoré do hry budú prichádzať každý štvrťrok.

Sezóny budú vydávané štvrťročne, pridajú ďalšie herné funkcie, questy (s novými aj starými tvárami), Battle Passy, legendárne predmety, zmeny vo vyvážení tried, vylepšenia kvality života a mnoho ďalšieho. Sezóny prinesú do sveta Sanctuary nové koncepty a nápady, ktoré vývojári neimplementovali do základnej hry.

To tiež znamená, že sezóny budú pokračovať v príbehu základnej hry. Aby ste o nič neprišli, budete musieť questy sezóny dokončiť skôr, než ich nahradí nová sezóna. Prvá sezóna bude spustená koncom Júla. Tu sa naskytuje otázka, či Diablo IV nebude až príliž hráčov tlačiť k tomu, aby pri hre trávili veľa času, keďže k niektorým questom sa už potom nebudú môcť dostať.

Váš progres v sezóne bude sledovať Season Journey, cez ktorý si potom budete môcť odomykať úrovne Battle Passu. Tých bude v každej sezóne až 100, z nich 27 bude zdarma a 63 bude len pre platiacich.

Dostávame sa k cenám Battle Passu. Základný Battle Pass bude zdarma, hráči si budú môcť odomknúť kozmetické itemy aj Smoldering Ashes pre získanie požehnania.

Battle Pass Premium bude stáť 9,99€ (na tri mesiace) a získate vďaka nemu prístup k celému Passu, ale aj k hernej mene Platinum. Ide o hernú menu, ktorú si inak môžete zakúpiť len za reálne peniaze a slúži na nákup itemov v shope, alebo na kúpu ďalšieho Battle Pass Premium, lebo ten stojí 1000 Platiny.

Accelerated Battle Pass stojí 2800 Platiny, respektíve 24,99 eur. Okrem celého passu získate aj 20x skip na úrovne Battle Passu a jedinečný kozmetický item.Vývojári dodávajú, že v Battle Passe alebo v hernom shope sa budú dať zakúpiť výlučne itemy, ktoré nemenia štatistiky a sú čisto kozmetické.

Posledná beta Diablo IV začína zajtra, potrvá celý víkend. Blizzard ňou chce rozbiť servery. Hra vychádza 6.6.2023 a objednať si ju môžete už teraz na XGames.sk.

Diablo IV Server Slam Beta_073540

Diablo 4 bude mať ešte jednu betu, chce ňou rozbiť servery

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry