Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Diablo 4 zatiaľ nikde, Wolcen: Lords of Mayhem ale vyzerá ako konkurencia

Diablo 4 zatiaľ ešte nebolo oznámené, no Wolcen vyzerá ako náhrada.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Wolcen

Štúdio Wolced vydalo nový trailer na svoje akčné RPG Wolcen: Lords of Mayhem. Pôvodne sa hra volala Umbra a už v roku 2015 sa nám predstavila v parádnom traileri. Neskôr, v roku 2016 už získala nový názov a v rovnaký rok sa dostala aj do Early Access na Steame. V traileroch a na obrázkoch vyzerala skvele, veď ju poháňa CryEngine.

Dnes tu máme najnovší gameplay trailer. Pochádza z aktuálnej bety, ktorú si môžete zahrať v Early Access. Graficky vyzerá hra stále výborne a hlavne, prepracované boli aj herné mechaniky, systém inventára, či skillov. V podstate sa za tie roky kompletne zmenila a vyzerá, že by mohla konkurovať aj Diablo 4. V mnohých záberoch mi Wolcen: Lords of Mayhem skutočne pripomína Diablo, počnúc od fontu, cez skilly, prostredia, nasvietenie scén atď.

Ak sa vám teda nechce čakať na Diablo 4 a radi by ste si zahrali nejaké akčné RPG podobného charakteru, možno by stálo za to Wolcen: Lords of Mayhem vyskúšať na Steame. Dajte potom vedieť do komentov, keby že sa do toho náhodou pustíte.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry