Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Diablo 4 zatiaľ nikde, Wolcen: Lords of Mayhem ale vyzerá ako konkurencia

Diablo 4 zatiaľ ešte nebolo oznámené, no Wolcen vyzerá ako náhrada.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. Marec 2019

Wolcen

Štúdio Wolced vydalo nový trailer na svoje akčné RPG Wolcen: Lords of Mayhem. Pôvodne sa hra volala Umbra a už v roku 2015 sa nám predstavila v parádnom traileri. Neskôr, v roku 2016 už získala nový názov a v rovnaký rok sa dostala aj do Early Access na Steame. V traileroch a na obrázkoch vyzerala skvele, veď ju poháňa CryEngine.

Dnes tu máme najnovší gameplay trailer. Pochádza z aktuálnej bety, ktorú si môžete zahrať v Early Access. Graficky vyzerá hra stále výborne a hlavne, prepracované boli aj herné mechaniky, systém inventára, či skillov. V podstate sa za tie roky kompletne zmenila a vyzerá, že by mohla konkurovať aj Diablo 4. V mnohých záberoch mi Wolcen: Lords of Mayhem skutočne pripomína Diablo, počnúc od fontu, cez skilly, prostredia, nasvietenie scén atď.

Ak sa vám teda nechce čakať na Diablo 4 a radi by ste si zahrali nejaké akčné RPG podobného charakteru, možno by stálo za to Wolcen: Lords of Mayhem vyskúšať na Steame. Dajte potom vedieť do komentov, keby že sa do toho náhodou pustíte.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený