Diablo Immortal

Diablo Immortal odložené na prvú polovicu 2022

4 augusta, 2021 Lukáš Kanik

Vydanie je stále v nedohľadne.

Už sú to takmer tri roky, čo Blizzard oznámil mobilnú hru Diablo Immortal. Síce vtedy zožali len kritiku, keďže až 97% ľudí nesúhlasilo s mobilnou verziou Diablo. Odvtedy sme o hre moc nepočuli, aj keď raz za čas prebiehajú uzavreté technické testy.

Aj to je dôvod, prečo sa Blizzard rozhodol hru odložiť na prvú polovicu roku 2022. Podľa správy na oficiálnej stránke, za odkladom je najmä úprava hry tak, aby vyhovovala požiadavkám komunity. Hráči totiž počas testov nahlasovali množstvo zmien, ktoré by v hre chceli vidieť.

Blizzard tento zoznam zverejnil vo svojom príspevku a prekopať chce PVE, pridať Raidy a systém Helliquary, zamerané pre hru ôsmych hráčov.

Drobné zmeny čaká aj PVP režim Battleground, upravovať sa bude time to kill, rankovací systém aj matchmaking.

Vývojári tiež musia do hry zapracovať podporu ovládačov, keďže dnes mnoho hráčov hrá mobilné hry s gamepadom.

Diablo Immortal bol v hrateľnej podobe už v roku 2018 a ani po troch rokoch nie je hotový. Prečo Blizzard oznamuje hry tak skoro dopredu, alebo prečo vývoj mobilnej hry trvá tak dlho, sa asi nikdy nedozvieme. V podobných problémoch s vývojom je aj Overwatch 2, od oznámenia sme o hre skoro nič nepočuli a z tímu odišiel aj šéf Overwatchu, Jeff Kaplan.

Blizzard oznámil novú hru Diablo Immortal

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články