DICE už viac menej testuje battle royale v Battlefield V

Skúmajú možnosti, či by to mohlo fungovať.

Na včerajšom odhalení Battlefield V nepadlo ani jedno jediné slovo o režime battle royale, s ktorým by hra teoreticky mohla prísť. Avšak v zákulisí v rozhovoroch pre niektoré médiá padla aj táto otázka a vyzerá to tak, že DICE viac menej už možnosti BR režimu skúmajú. Potvrdil to nie len Lars Gustavsson ale aj producent Andreas Morrel.

Morrel spomenul, že v DICE žánru battle royale veľmi fandia a “definitívne” sledujú možnosti, ako môžu tento mód priniesť do Battlefieldu. “Máme sandbox, máme vozidlá, máme epické rozmery – takže sa to tam prirodzene hodí.” Gustavsson zase povedal, že rozhovory o BR práve prebiehajú ale zatiaľ nemôže povedať absolútne nič.

My tipujeme, že odhalenie Battle Royale si nechajú vývojári na neskoršiu príležitosť, napríklad na E3 2018 ktorá je tu už o tri týždne. Možno dokonca neskôr. Prioritne by sme mali ale vidieť multiplayer v pohybe aj ukážku singleplayerových, príbehových misií, s ktorými Battlefield V dorazí už v Októbri.

Toto je prvý trailer na Battlefield V! +INFO

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site