Díky MČR v konzolových hrách se dostanete do evropského finále FIFA19

Česká a Slovenská republika mají historicky poprvé možnost vyslat svého reprezentanta na evropské finále

Společnost Sony oznamuje, že 26. – 28. 10. startuje první licensovaný FIFA Pro turnaj ve hře FIFA19. Bude se jednat o celoevropské kolo Continental Cupu, jehož vyvrcholením bude světové finále. Nejzásadnější novinkou a informací pro domácí herní scénu i obecnou veřejnost je ta, že Česko a Slovensko budou mít svého zástupce, reprezentanta, který se vydá do Paříže změřit síly s evropskou špičkou o poprat se o prize pool v hodnotě 50.000€ a hlavně o světové finále!

Reprezentant ČR a SR vzejde z vítěze turnaje MČR v konzolových hrách, který se letos uskuteční během akce Datart Expo, která proběhne ve dnech 19.-20. 10 v Brně. Finalisté tohoto turnaje se určí z online kvalifikace, která proběhne ve dvou kolech a to 9. a 14. října. Všechny podstatné informace nutné pro registraci naleznete na stránkách: playzone.cz/cs/playstation-continental-cup a pouze vítěz vyzve evropskou špičku v Paříži. Kvalifikace i samotný turnaj MČR proběhne dle pravidel organizace ESL.

Jsme velice potěšeni, že můžeme oznámit tuto jedinečnou novinku a očekáváme masivní účast hráčů i veřejnosti, neboť čeští a slovenští hráči ještě nikdy neměli možnost vyzvat absolutní evropskou respektive světovou špičku jedné z nejpopulárnějších her poslední dekády.

Registrace do online kvalifikace (9. a 14. 10) na MČR jsou nyní otevřeny.

Vítěz MČR odcestuje do Paříže na 3 denní pobyt plně hrazený od PlayStation a popere se s evropskou špičkou o prize pool v hodnotě 50.000€ a postup do světové série.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site