DLC rozšírenia pre hru BioShock: Infinite, Clash in the Clouds a Burial at Sea ohlásené

30 júla, 2013 Ben

Naša nedávna rýchla večerná novinka s predpoveďou, že to bude mať niečo spoločné s BioShock: Infinite bola pravdivá. Irrational Games a 2K Games dnes oficiálne ohlásili dve nové DLC rozšírenia pre hru Bioshock: Infinite a to Clash in the Clouds a  Burial At Sea.

Clash in the Clouds postaví hráčov proti pätnástim vlnám nepriateľov a štyroch nových mapách naprieč celou Columbiou. Boli pridané nové achievementy a trofeje. Taktiež tu nájdte aj rebríčky vďaka, ktorým sa budete môcť porovnávať s vašímy kamarátmi a hráčmi z celého sveta. Toto v poradí prvé DLC rozšírenie ja zamerané na súboje, zakúpiť si ho môžete už od dnes iba za $5.

Menované Burial At Sea je v poradí druhe DLC rozšírenie pre hru BioShock: Infinite. Podľa toho čo povedali vývojári, hra je upravená tak, aby hráčom poskytla ten pravý BioShock zážitok a to v zlúčení BioShock a BioShock: Infinite dokopy.

Hráči budú môcť objavovať mestá za časov ich najväčšej krásy, stretnú zopár starých „priateľov“, spravia si aj zopár nových a to všetko zažijeme v koži postavy Bookera DeWitta. Tento balíček je zahrnutý v BioShock: Infinite Season Pass. A spomenuli sme vám, že Elizabeth bude v tomto prvo DLC dostupná ako hrateľná postava?

BioShock Infinite: Clash in the Clouds

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o9VjrvOVb9o[/youtube]

 

BioShock Infinite: Burial at Sea

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fpgvZay10jE[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články