Forgive me Father

Dnes vychádza hororová FPS Forgive Me Father

7 apríla, 2022 Milan Zabielny

Sľubná hra zo sveta H.P. Lovecrafta dnes opúšťa early access

Rýchla FPS hra v štýle DOOM, kde hráte za kňaza, ktorý pomocou dvojhlavňovky a kúziel zabíja Lovecraftovské príšery. Ak sa vám takýto koncept páči tak si rozhodne nenechajte újsť Forgive Me Father. Ide o veľmi sľubnú hru sľubujúcu rýchly gunplay, hordy nepriateľov, ktorých môžete rozsekať na kusy a spôsob vylepšovania zbraní. Toto celé si môžete vychutnať v niečom čo vyzerá ako veľmi podarené spracovanie Lovecraftstovho sveta. Hru si môžete kúpiť na Steame, kde momentálne stojí 20 eur.

Dobre, hra síce vyzerá sľubne ale dvacku len tak na ceste nenájdete. Chcete vedieť presne čo je to za hra než za ňu vyhodíte peniaze? Tak v tom prípade si môžete počkať na našu recenziu, ktorá pre Forgive Me Father vychádza už o pár dní.

Radi počúvate podcasty? Ak áno, určite si nenechajte ujsť náš herný podcast #42. Tu si môžete vypočuť diskusiu na zaujímavé témy ako sú Zaklínač 4, prémiová služba GTA+ či zmeny v PS plus. Na svoje si prídu aj fanúšici borderlands keďže si môžete vypočuť aj naše dojmy z Tiny Tina’s Wonderlands.

Herný podcast #42: Zaklínač 4, GTA+, zmeny v PS Plus, dojmy z Tiny Tina’s Wonderlands

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články