Kingdom Hearts 3

Dnes vychádza Kingdom Hearts III, sledujte launch trailer

29 januára, 2019 Lukáš Kanik

Oficiálna tlačová správa distribútora. Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová dobrodružná hra z legendární RPG série – KINGDOM HEARTS III. K dispozici pro PlayStation 4 a Xbox One.

Vydejte se na nezapomenutelné magické dobrodružství napříč rozlehlými světy Disney Pixar a setkejte se s mnoha ikonickými hrdiny z oblíbených filmů, jako je Toy Story, Příšerky s.r.o., Na Vlásku, Kačer Donald, Piráti z Karibiku a mnoho dalších.

KINGDOM HEARTS III vypráví příběh síly přátelství, zatímco se Sora a jeho přátelé vydávají na cestu plnou nebezpečí. Hra KINGDOM HEARTS III, jejíž děj je zasazen do rozlehlých světů Disney Pixar, sleduje cestu hrdiny jménem Sora, mladého chlapce a nic netušícího dědice nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless.

Hra Kingdom Hearts III vychází dnes 29. 1. 2019 ve dvou edicích pro PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte naše stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.

Sledujte ma: