Dnes vychádza Lego City Undercover

7 apríla, 2017 Lukáš Kanik

Konečne po dlhom čase originálna Lego hra bez predlohy.

Séria hier LEGO od TT Games sa už roky priživuje na iných značkách. Máme tu Lego Batman, Lego Hobbit, Lego Star Wars, Lego Harry Potter, Lego Avengers, Lego Jurský Park, Lego Lord of the Ring atď atď. Síce to nie je extra novinka, Lego City Undercover už vyšiel v roku 2013 na WiiU a na hre je vidieť zub času, konečne ale ide aspoň o originálnu hru zo sveta Lega.

Warner Bros dnes uvoľnil Launch trailer, aj krátku tlačovú správu, ktorú si môžete prečítať nižšie. Hra dnes vyšla na PC, Xbox One, Nintendo Switch a PlayStation 4.

Hlavní hrdina hry LEGO City Undercover Chase McCain má za úkol nalézt a polapit prohnaného a nedávno uprchlého zločince jménem Rex Fury a ukončit tak vlnu zločinu šířící se městem.

Hra LEGO CITY Undercover přináší více než 20 unikátních lokací k vyšetřování, které jsou plné zlodějů aut k zatčení, vozidel k navigování, podlých nepřátel k zadržení, legračních referencí z filmu k objevení a samozřejmě stovek předmětů ke sbírání. LEGO CITY Undercover je hra s otevřeným světem, která nabídne skvělé dobrodružství napříč všemi věkovými kategoriemi, a to díky vtipnému a originálnímu příběhu se signifikantním LEGO humorem.

Hra LEGO City Undercover obsahuje kooperativní mód pro dva hráče, který umožní přátelům a rodině bojovat proti zločinu společně na jedné obrazovce.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.